Jedlý živý plot - mana rajské zahrady

Luxusní rostlina s elegantním vzhledem,
chutné a zdravé plody plné vitamínů ...

Muchovníkový salát s kuřecím masem

Potřebujeme:
(Pro 4 osoby)
50 dkg uvařených kuřecích prsou bez kostí, 15 dkg sýr čedar nebo podobný, 1 jablko, 1 banán, 1 citron, 15 dkg muchovníku, 2 hlávky endivie, 5 dkg ořechu, 1 dcl jogurtu, červená paprika, pepř, sůl


Příprava:
Maso a sýr rozkrájíme na kostky. Jablko oloupeme, vyjmeme jádřinec, dužninu rozkrájíme na kostky. Banán oloupeme, nakrájíme na kroužky. Jablko a banán polijeme citrónovou šťávou. Vnější listy endivie odstraníme, jejich tvrdý střed vyřízneme a nakrájíme na malé kousky. Všechny ingredience dáme do mísy, posypeme malým množstvím roztříštěných a opečených ořechů a promícháme. K omáčce vymícháme jogurt s paprikou, citrónovou šťávou, ochutíme solí, pepřem, a nakonec nalijeme na salát a promícháme. Podáváme chlazené, posypané opékanými ořechy.

Muchovníkový šalát s kuracím mäsom

Lajkujte, zdielajtee

Nabízené sazenice pěstujeme a skladujeme v ideálních podmínkách. Možné termíny výsadby jsou:

led úno bře dub kvě črn čvc srp zář říj lis pro
     

 

Prohlášení: Uvedené hodnoty růstu platí při dodržení technologie pěstování a při dostatečném množství živin, vody a slunečního záření. Při krajně nekvalitní půdě nebo u rostlin které jsou vysazeny na nevyhovujícím místě (například do stínu) může být růst pomalejší než jsou uvedené pěstitelské hodnoty.